Lista aktualności Lista aktualności

SPOTKANIE WIGILIJNE W NADLEŚNICTWIE KRZYSTKOWICE

W dniu 16 grudnia 2016 r. w siedzibie nadleśnictwa odbyła się narada gospodarcza połączona ze spotkaniem wigilijnym pracowników

  Na wstępie Nadleśniczy Andrzej Staniszewski przywitał wszystkich zebranych i złożył podziękowania pracownikom, którzy w minionym roku obchodzili jubileusz pracy. Wręczając pamiątkowe dyplomy Nadleśniczy podkreślił jak ważne jest zaangażowanie wszystkich pracowników w pracę na rzecz Lasów Państwowych.

   Nadleśniczy złożył pracownikom życzenia świąteczno-noworoczne. Zgodnie z tradycją wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem. Była to dobra okazja, aby podziękować sobie nawzajem za codzienny trud  i realizację wszystkich zdań w pracy.

   Spotkanie umiliły kolędy i dekoracje, które wprowadziły świąteczny nastrój . Pracowników odwiedził Mikołaj, który pytał o to jak minął rok i życzył pomyślności w kolejnym , który się zbliża. Każdy otrzymał również czekoladę w nagrodę za dobre sprawowanie w pracy.

   W imieniu Nadleśniczego Nadleśnictwa Krzystkowice dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzymy pomyślności w Nowym 2017 roku.